• 905443188769

Cİlt Bakım

Bay Berber Official Cİlt Bakım 

Bay Berber Official ailesi olarak erkek yüz tipi hem deri bakımından hem de sakalın varlığı sebebiyle ekstra problemler yarattığını çok iyi biliyoruz. Erkek derisi kadınlara göre daha kalın ve yağlı, kolajen bir yapıya sahip olduğu için, hormonların farklılığı erkekte eş zamanlı olarak cildin de farklılaşmasına sebep olmaktadır.

 Diğer yandan sürekli traş olma gerekliliği yüzde tahriş, kıl kökünde meydana gelen sivilce, yara gibi problemler erkeklerin yüz bakımlarına daha fazla özenmesi durumunu ortaya çıkartıyor. Dolayısıyla kadın cilt bakımı ile erkek cilt bakımı arasında da farklılıklar olmak zorunda. Farklı bir cilt tipi ve farklı problemleri olan bir bölge ile farklı şekilde mücadele edip yüz güzelleştirmenin püf noktalarını Bay Berber Official olarak erkeklere özel bir şekilde uyguluyoruz.

Erkek cilt bakım ürünleri burada devreye giriyor ve erkek cilt bakımı için özelleşen ürünler ile yüz bakımı yapılıyor. Kişinin cilt tipi, problemleri kişiden kişiye farklılık gösterse de hormon, cilt yapısı cinsiyet özelinde temel bir yaklaşımla incelenebiliyor. Dolayısıyla kişide önce problemlerin belirlenmesi ve buna uygun bir erkek cilt bakım programı ile problemlerin giderilmesi hedefliyoruz. Teşekkürler

WhatsApp Destek